Filosofie Fleradesign

Za ta léta, co ve Fleře žijeme na plné obrátky zahradní architekturou, jsme se setkali s pěknou řadou stylů, řemeslných přístupů, designových prvků, kombinací materiálů, proporcí i textur. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší, za kterými si stojíme a sami na ně spoléháme při naší práci.

 

Nadčasový design a poctivé řemeslo

Každý nový prvek bývá podroben té nejspravedlivější zkoušce, a sice, jak v našich projektech obstojí v čase. Přes přísné a velespravedlivé síto neprojdou designy, které se okoukají a časem vás přestanou bavit. Stejně tak nikdy neopakujeme materiály v úpravách, které nevydrží celoroční vystavení přírodním vlivům a rychle degradují.

Při navrhování nábytků a ostatních prvků do zahrad se snažíme vybírat materiály, které od vás nebudou pravidelně vyžadovat pracnou nebo finančně náročnou údržbu.

Víme, že dobrý pocit budete mít jen obklopeni takovou architekturou, která jeuctivá a pozorná k planetě Zemi a nesmyslně a sobecky ji nezatěžuje. Při výrobě využíváme lokální materiály. Vážíme si spolupráce se zručnými řemeslníky, kteří ke své práci přistupují poctivě a za zakázku s akcentem na kvalitu jsou vděční. Nasloucháme jejich praktickým radám a vždy vítáme nápady ke zlepšení výsledného produktu.

Udělejte si takový malý test. Souhlasíte, že dřevěný stůl není jen kusem opracovaného dřeva? Dokážete ocenit, když za tím kusem nábytku najdete nejen pečlivý výběr vhodného materiálu, ale i zručnost, přístup a vášeň, se kterou k jeho výrobě přistupovali všichni zapojení lidé od designerů až po řemeslníky? Pak vítejte mezi námi!