Vypadá jako oblázek vytažený z řeky, ale je to venkovní lavička, na které se vám bude báječně odpočívat. Organické křivky zaručují splynutí s přírodou, ať už to bude v parku nebo ve vaší zahradě.

Lavice Caillou se stane svědkyní mnoha rozhovorů, protože slibuje pohodlné posezení. Je mimořádně pevná, přitom však vyrobená ze dvou tenkých betonových skořepin. Uvnitř není nic než vzduch, takže ji přenesete, kam budete potřebovat.

I ve větší zahradě se z ní stane designový solitér, jenž je díky kvalitně ošetřenému povrchu připravený na celoroční využití. Vybírat můžete ze tří barev – šedé, pískové a antracitové. Výběr barvy upřesníte v poznámce k objednávce.

Lavici si můžete osobně prohlédnout a osahat přímo ve výrobně a showroomu Gravelli (Pod Harfou 3, Praha 9). Stačí napsat na info@gravelli.com nebo zavolat na tel. 737 427 491.

Štítky: betonová lavice, lavice do minimalistické zahrady, oblá lavice, zahradní nábytek

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×