Dodejte své zahradě nový rozměr díky cortenové míse, která vám pomůže jednoduše vytvořit vodní plochu o průměru 60 až 150 cm. Malá jezírka přitahují do zahrady život a mohou sloužit jako pítka pro ptáky, kteří se okolo vody rádi pohybují.

Ve spojení s čerpadlem a podzemním rezervoárem můžete z mísy vytvořit také prvek, z nějž voda plynule přetéká přes okraje a vytváří tak zajímavou podívanou.

Mísa se jednoduše udržuje, čas od času je dobré vyměnit vodu, povrch postupně získává charakteristickou patinu a stárne společně se zahradou. Záruční doba na mísu je 60 měsíců.

Povětrnostně odolná (cor-tenová) ocel je materiál, který nevyžaduje žádné nátěry ani zvláštní údržbu. Odolává korozi tím, že si na povrchu vytvoří vrstvu rzi, která zabraňuje další oxidaci materiálu. Ochranná povrchová vrstva se tvoří během prvního měsíce užívání, zpočátku může vodu zabarvovat, ale po třech až čtyřech výměnách vody a vyčištění mísy se již tento jev neobjevuje a voda je průzračná.

Štítky: cortenová mísa, mísa na vodu, voda v zahradě, vodní prvek v zahradě

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×