Nikde se neskryju. Jsem rudá jako letní západ slunce, jsem jako rtěnka na ženských rtech. Podtrhnu osobitost každého domu a každé zahrady. Nebojím se opřít o starou kamennou zídku a budu pokoušet přísný minimalismus moderní architektury.

Přejete si lavicí obdarovat někoho blízkého? Po zakoupení se s námi spojte e-mailem na info@fleradesign.cz nebo na tel. +420 776 436 651 a obratem vám zašleme dárkový certifikát se jménem obdarovaného nebo voucher v dárkovém balení. Prohlédnout si jej můžete zde v galerii.

Chcete doplnit lavici o vlastní nápis? Jeden nebo více nápisů vám rádi vyfrézujeme do dřeva područky, horní části opěráku nebo do vodorovné části pod sedákem. Cena za každý nápis je podle velikosti 2000 Kč. Kontaktujte nás pro objednání nebo více informací na telefonu +420 776 436 651.

Toužíte po lavici ve vlastním odstínu? Napište nám své přání do poznámky k objednávce, spojíme se s vámi a probereme možnosti.

Kde mohu lavici vidět naživo?

Lavice si můžete prohlédnout a vyzkoušet kdykoliv během otevírací doby v kavárně Café Černý Dorty v Dobřichovicích, další je naproti vstupu do „Konírny” Wine Food Market na Smíchově v Praze. Po předchozí domluvě vám lavice rádi ukážeme také přímo v našem skladu v Dobřichovicích u Prahy.

Instalace

Pro dlouhou životnost lavice je třeba, aby stála na nenasákavém povrchu. Pokud bude umístěna v záhonu s rostlinami, jednou z možností je usadit ji na dlaždice v pískovém loži. V trávníku je možné lavici posadit například na subtilnější kovové podložky, které snadno instalujete pod nohy lavice. Krátkodobě je možné lavici přemístit i na půdní povrch, nejdéle po dvou dnech by však měla být zpět na nenasákavém podkladu.

Péče

Lavice jsou vyrobené z přírodního modřínu a ošetřené tak, abyste s nimi neměli žádné starosti. Nečistoty snadno setřete vlhkým hadříkem. Ale protože život přináší různé situace, na drobné oděrky dostanete malou lahvičku s barvou své lavice a štěteček. Barva je vodou ředitelná a po důkladném protřepání snadno aplikovatelná.

Lavice může být venku celoročně, svěží barvu si ale uchová, bude-li v zimních měsících pod střechou nebo v nevytápěné, ale suché místnosti. Nedoporučujeme lavici zakrývat neprodyšnou plachtou na dobu delší než dva dny, pod plachtou se může držet vlhko, čímž trpí povrch lavice.

Drobné odchylky v odstínu způsobené přirozenou patinou materiálu a působením větru, slunce, deště a sněhu jsou součástí života lavice, stejně jako drobné pohyby suků či občasné drobné výrony pryskyřice. Jsou důkazem, že lavice žije ve vaší zahradě, stejně jako vy.

Štítky: anglická lavice do zahrady, Atelier Flera, lavice, lavice jako dárek, zahradní lavice, zahradní nábytek