Také se už nemůžete dočkat jara? Jsme na tom stejně. V dnešní době je víc než kdy dříve potřeba si hledat pozitiva, na která se můžeme těšit. Proto jsme se rozhodli, že si čekání na jaro trochu zkrátíme přednáškou. Osobně se zatím potkávat nemůžeme, takže vše proběhne v online prostředí.

Přednáška První krok s Ferdinandem vám pomůže promyslet si a připravit základní kroky při plánování nové zahrady. Je jedno, jestli ji chcete lehce upravit, rekonstruovat nebo se chystáte začínat zcela na zelené louce. Přednáška je vhodná pro všechny situace.

Pokud po zhlédnutí přednášky zjistíte, že se v letošním roce chcete své zahradě věnovat více systematicky a absolvovat s námi společně kurz Žijte ve své zahradě, cena vstupenky se vám odečte z ceny kurzu. Po uhrazení přednášky dostanete společně s jejím záznamem také slevový kód na 1000 Kč. Kurz tedy budete moci zakoupit za 4 900 Kč.

Jak bude vše probíhat?

Přednáška se konala 24. 2. 2021. Záznam je však stále aktuální a najdete v něm užitečné informace. Vám, kdo si přednášku zakoupíte, pošleme link se záznamem z přednášky na email, pod kterým vstupenku uhradíte, společně se slevovým kódem na 1000 Kč.

 

 

 

Štítky: Atelier Flera, přednáška Ferdinanda Lefflera, zahradní architektura