Originální, přesně padnoucí, praktické, krásné a navržené přímo pro venkovní použití. Takové jsou podsedáky, které speciálně pro Flera lavice navrhla a ve svém ateliéru šije designérka Hana Kroa.

Povlak podsedáku má zip a je ušitý ze speciálního venkovního materiálu, který je odolný a po dešti rychle proschne.

Máte vlastní představu o barevnosti, velikosti nebo potřebujete jiný tvar či rozměr? Hana Kroa vám ráda vyjde vstříc, kontaktujte ji přímo na hanakroa@hanakroa.com

Štítky: doplňky k lavici Flera, doplňky pro zahradní nábytek, podsedák do zahrady, podsedák pro venkovní lavici, ruční výroba, Zakázkové šití

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×