Originální, přesně padnoucí, praktické, krásné a navržené přímo pro venkovní použití. Takové jsou polštáře, které speciálně pro Flera lavice navrhla a ve svém ateliéru šije designérka Hana Kroa.

Povlaky polštářů jsou vyrobené ze speciálního venkovního materiálu, který je odolný a po dešti rychle proschne. Více o tématu se dozvíte třeba v tomto díle Ferdinandových zahrad, kde Hana Kroa k tématu od 16.12 minuty hovoří.

Po objednání se spojte s Hanou Kroa nad aktuálními variantami dezénů. Máte vlastní představu o velikosti nebo potřebujete jiný tvar či rozměr? Hana Kroa vám ráda vyjde vstříc, kontaktujte ji přímo na hanakroa@hanakroa.com.

Štítky: polštář na terasu, rychleschnoucí polštář, textil do zahrady, textil na terasu

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×