Dárkový voucher na exkluzivní dubnovou přednášku Ferdinanda Lefflera a novou knihu Zelené pokoje, ideální dárek pro všechny, kteří již zahradu mají nebo o ní teprve sní. Potěšte někoho blízkého a dopřejte mu spoustu zahradní inspirace.

Kniha je vlastnoručně podepsaná Ferdinandem a rád ji pro vás doplní také o osobní věnování. Na 312 stranách se dozvíte, že jednotlivé části zahrady jsou z hlediska funkce podobné místnostem v domě a také zjistíte, jak zahradu plánovat i zakládat.

Exkluzivní přednáška Zelené pokoje 2020 Aneb: s důrazem na plánování rostlin navazuje na knihu Zelené pokoje a uskuteční se 15. září 2020. V přednášce Ferdinand popíše, jak konkrétně postupovat při plánování jednotlivých zelených pokojů v zahradě. Volně tak navazuje na semináře Žijte ve své zahradě 2019, ve kterých byly popsány principy navrhování zahrady z obecnějšího pohledu.

Druhá, jistě neméně poutavá, část přednášky bude věnována plánování stromů, keřů a trvalkových záhonů do zahrady. Na názorných grafických zpracovaných příkladech uvidíte, v jakém sledu plánovat konkrétní druhy trvalek do záhonu, jak postupovat při navrhování celoročně působivých výsadeb a jak přesně krok za krokem využít osazovací plány, které jsou publikovány v knize Zelené pokoje.

Více o přednášce se dozvíte na stránkách Flera Academy, která přednášku pořádá.

Štítky: dárkový voucher Flera, kniha Ferdinanda Lefflera s podpisem, kniha Zelené pokoje s přednáškou, přednáška Ferdinanda Lefflera

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×