Dárkový voucher na exkluzivní přednášku Ferdinanda Lefflera a novou knihu Zelené pokoje, ideální dárek pro všechny, kteří již zahradu mají nebo o ní teprve sní. Potěšte někoho blízkého a dopřejte mu spoustu zahradní inspirace.

Kniha je vlastnoručně podepsaná Ferdinandem a rád ji pro vás doplní také o osobní věnování. Na 312 stranách se dozvíte, že jednotlivé části zahrady jsou z hlediska funkce podobné místnostem v domě a také zjistíte, jak zahradu plánovat i zakládat.

Exkluzivní přednáška Zelené pokoje 2020 Aneb: S důrazem na plánování rostlin navazuje na knihu Zelené pokoje a uskuteční se 15. září 2020. V přednášce Ferdinand popíše, jak konkrétně postupovat při plánování jednotlivých zelených pokojů v zahradě. Volně tak navazuje na semináře Žijte ve své zahradě 2019, ve kterých byly popsány principy navrhování zahrady z obecnějšího pohledu.

Druhá, jistě neméně poutavá, část přednášky bude věnována plánování stromů, keřů a trvalkových záhonů do zahrady. Na názorných grafických zpracovaných příkladech uvidíte, v jakém sledu plánovat konkrétní druhy trvalek do záhonu, jak postupovat při navrhování celoročně působivých výsadeb a jak přesně krok za krokem využít osazovací plány, které jsou publikovány v knize Zelené pokoje.

Více o přednášce se dozvíte na stránkách Flera Academy, která přednášku pořádá.

Štítky: dárkový voucher Flera, kniha Ferdinanda Lefflera s podpisem, kniha Zelené pokoje s přednáškou, přednáška Ferdinanda Lefflera