Dárkový voucher na exkluzivní dubnovou přednášku Ferdinanda Lefflera a obě jeho knihy, tedy Žijte ve své zahradě a novou knihu Zelené pokoje. Ideální dárek pro všechny, kteří již zahradu mají nebo o ní teprve sní. Potěšte někoho blízkého a dopřejte mu spoustu zahradní inspirace.

Obě knihy jsou vlastnoručně podepsané Ferdinandem a rád je pro vás doplní také o osobní věnování.

Žijte ve své zahradě je velkoryse vypravená publikace, která přináší svěží pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete chtít trávit příjemné chvíle se svými blízkými.

V nové knize Zelené pokoje se na 312 stranách dozvíte, že jednotlivé části zahrady jsou z hlediska funkce podobné místnostem v domě a také zjistíte, jak zahradu plánovat i zakládat.

Exkluzivní přednáška Zelené pokoje 2020 Aneb: s důrazem na plánování rostlin navazuje na knihu Zelené pokoje a uskuteční se 15. září 2020. V přednášce Ferdinand popíše, jak konkrétně postupovat při plánování jednotlivých zelených pokojů v zahradě. Volně tak navazuje na semináře Žijte ve své zahradě 2019, ve kterých byly popsány principy navrhování zahrady z obecnějšího pohledu.

Druhá, jistě neméně poutavá, část přednášky bude věnována plánování stromů, keřů a trvalkových záhonů do zahrady. Na názorných grafických zpracovaných příkladech uvidíte, v jakém sledu plánovat konkrétní druhy trvalek do záhonu, jak postupovat při navrhování celoročně působivých výsadeb a jak přesně krok za krokem využít osazovací plány, které jsou publikovány v knize Zelené pokoje.

Štítky: dárkový voucher Flera, nová kniha Ferdinanda Lefflera, přednáška Ferdinanda Lefflera, Zelené pokoje, Žijte ve své zahradě

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×