Dárkový voucher na exkluzivní přednášku Ferdinanda Lefflera a obě jeho knihy, tedy Žijte ve své zahradě a novou knihu Zelené pokoje. Ideální dárek pro všechny, kteří již zahradu mají nebo o ní teprve sní. Potěšte někoho blízkého a dopřejte mu spoustu zahradní inspirace.

Obě knihy jsou vlastnoručně podepsané Ferdinandem a rád je pro vás doplní také o osobní věnování.

Žijte ve své zahradě je velkoryse vypravená publikace, která přináší svěží pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete chtít trávit příjemné chvíle se svými blízkými.

V nové knize Zelené pokoje se na 312 stranách dozvíte, že jednotlivé části zahrady jsou z hlediska funkce podobné místnostem v domě a také zjistíte, jak zahradu plánovat i zakládat.

Exkluzivní přednáška Zelené pokoje 2020 Aneb: s důrazem na plánování rostlin navazuje na knihu Zelené pokoje a uskuteční se 15. září 2020. V přednášce Ferdinand popíše, jak konkrétně postupovat při plánování jednotlivých zelených pokojů v zahradě. Volně tak navazuje na semináře Žijte ve své zahradě 2019, ve kterých byly popsány principy navrhování zahrady z obecnějšího pohledu.

Druhá, jistě neméně poutavá, část přednášky bude věnována plánování stromů, keřů a trvalkových záhonů do zahrady. Na názorných grafických zpracovaných příkladech uvidíte, v jakém sledu plánovat konkrétní druhy trvalek do záhonu, jak postupovat při navrhování celoročně působivých výsadeb a jak přesně krok za krokem využít osazovací plány, které jsou publikovány v knize Zelené pokoje.

Štítky: dárkový voucher Flera, nová kniha Ferdinanda Lefflera, přednáška Ferdinanda Lefflera, Zelené pokoje, Žijte ve své zahradě