Zelené pokoje 2020
A
neb: S důrazem na plánování rostlin

Ferdinand v přednášce pro rok 2020 popíše, jak konkrétně postupovat při plánování jednotlivých zelených pokojů v zahradě.

Přednáška volně navazuje na semináře Žijte ve své zahradě 2019, ve kterých byly popsány principy navrhování zahrady z obecnějšího pohledu.

Druhá, jistě neméně poutavá, část přednášky bude věnována plánování stromů, keřů a trvalkových záhonů do zahrady. Na názorných graficky zpracovaných příkladech uvidíte, v jakém sledu plánovat konkrétní druhy trvalek do záhonu, jak postupovat při navrhování celoročně působivých výsadeb a jak přesně krok za krokem využít osazovací plány, které jsou publikovány v knize Zelené pokoje.

Přednáška navazuje na knihu Zelené pokojevlastnoručně podepsanou Ferdinandem, kterou pro vás rádi doplníme také o osobní věnování. Na 312 stranách se dozvíte, že jednotlivé části zahrady jsou z hlediska funkce podobné místnostem v domě a také zjistíte, jak zahradu plánovat i zakládat.

Přednášku zakoupíte také v kombinaci s knihou Zelené pokoje nebo ve variantě seminář a obě Ferdinandovy knihy. Vždy s vlastnoručním podpisem.

Více o přednášce se dozvíte na stránkách Flera Academy, která přednášku pořádá.

Štítky: kniha Zelené pokoje s přednáškou, nová kniha Ferdinanda Lefflera, přednáška Ferdinanda Lefflera