Každá správná zahrada musí mít ohniště. To naše je přenosné s roštem a vyrobené českými kováři.

Díky kvalitní ruční práci je každý kus originál. Rošt můžete z trnu samozřejmě sundat a opéct si třeba špekáčky. Ohniště má průměr 90 cm, stojí na nožkách a na jeho boku najdete kovová oka pro snadnou manipulaci.

Ohniště je natřeno žáruvzdornou kovářskou barvou. Používáním barva postupně ustupuje a ohniště získává přirozenou rezavou patinu, která je součástí stárnutí kovového surového povrchu a k živlu ohně přirozeně patří. Ohniště je možné kdykoliv žáruvzdornou kovářskou barvou opětovně  natřít, jen je třeba počítat s dočasností nátěru.

Žádnou speciální péči ohniště nevyžaduje, do dna má vyvrtány 4 otvory, kterými odteče případná dešťová voda, i kdyby v ohništi zůstaly uhlíky od minule.

Štítky: mobilní ohniště, oheň v zahradě, ohniště, přenosné ohniště, zahradní ohniště s grilem

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×