Kuchaři a kuchařky nebudou sedět v koutě! Venkovní mobilní kuchyň Little Sister vás dostane do centra dění, takže si můžete užít vaření ve společnosti.

Složená kuchyně je pěkný a skladný objekt, se kterým můžete snadno hýbat. Pozvěte hosty do zahrady, rozložte kuchyň a můžete vařit tam, kde se baví všichni.

S rozkládací kuchyní z voděodolného materiálu získáte dostatečně velkou pracovní desku a spoustu úložných prostor, které před vnějšími vlivy ochráníte snadným uzavřením. Kuchyň je v antracitovém provedení.

Oproti bratříčkovi Big Brother je kompaktnější a vhodná do menších prostor.

Jak o kuchyni pečovat

Mobilní kuchyň je vyrobena výhradně z masivního rostlého dřeva různých exotických dřevin, aby byla zajištěna co nejdelší životnost s co nejstabilnějšími vlastnostmi. Dominuje Western Red Cedar, který vyniká odolností proti hnilobám a vysokou rozměrovou stálostí. Masivní dřevo je přírodní materiál, který má rozdílné barvy. Některé dřeviny jsou takzvaně mnohobarevné, takže barevné rozdíly jsou zásadní a nikdy nepředstavují vadu materiálu.

Všechny existující dřeviny v exteriéru šednou a patinují. Povrch dřeva přirozeně oxiduje působením povětrnostních vlivů, tzn. že materiál působením vody v exteriéru získá šedostříbrnou barvu.

Na povrchu dřeva se mohou podle druhu použitého materiálu vyskytovat drobné praskliny a trhliny. Jde o přirozenou vlastnost dřeva. Možnou obranou proti šednutí a vyplavování barviva jsou obnovitelné nátěry, přičemž u kuchyní se povrchová úprava pigmentovanými oleji provádí standardně. Podle potřeby je potřeba provádět údržbu sadou na údržbu oleje – treatment toolkit.

Design: Ondřej Petr a J. Bezouška

Štítky: exteriér, mobilní rozkládací zahradní kuchyň

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×