Kuchaři a kuchařky nebudou sedět v koutě! Venkovní mobilní kuchyň Little Sister vás dostane do centra dění, takže si můžete užít vaření ve společnosti.

Složená kuchyně je pěkný a skladný objekt, se kterým můžete snadno hýbat. Pozvěte hosty do zahrady, rozložte kuchyň a můžete vařit tam, kde se baví všichni.

S rozkládací kuchyní z voděodolného materiálu získáte dostatečně velkou pracovní desku a spoustu úložných prostor, které před vnějšími vlivy ochráníte snadným uzavřením. Kuchyň je v antracitovém provedení.

Oproti bratříčkovi Big Brother je kompaktnější a vhodná do menších prostor.

Jak o kuchyni pečovat

Mobilní kuchyň je vyrobena výhradně z masivního rostlého dřeva různých exotických dřevin, aby byla zajištěna co nejdelší životnost s co nejstabilnějšími vlastnostmi. Dominuje Western Red Cedar, který vyniká odolností proti hnilobám a vysokou rozměrovou stálostí. Masivní dřevo je přírodní materiál, který má rozdílné barvy. Některé dřeviny jsou takzvaně mnohobarevné, takže barevné rozdíly jsou zásadní a nikdy nepředstavují vadu materiálu.

Všechny existující dřeviny v exteriéru šednou a patinují. Povrch dřeva přirozeně oxiduje působením povětrnostních vlivů, tzn. že materiál působením vody v exteriéru získá šedostříbrnou barvu.

Na povrchu dřeva se mohou podle druhu použitého materiálu vyskytovat drobné praskliny a trhliny. Jde o přirozenou vlastnost dřeva. Možnou obranou proti šednutí a vyplavování barviva jsou obnovitelné nátěry, přičemž u kuchyní se povrchová úprava pigmentovanými oleji provádí standardně. Podle potřeby je potřeba provádět údržbu sadou na údržbu oleje – treatment toolkit.

Design: Ondřej Petr a J. Bezouška

Štítky: exteriér, mobilní rozkládací zahradní kuchyň