Nejlepším doplňkem k sauně je vana plná ledové vody. Oceníte ji ale i ke zchlazení v horkých dnech nebo na osvěžení kdykoli jindy.

Venkovní dřevěná vana Tub 908 má jednoduchý nadčasový design a v zahradě či u domu vypadá skvěle. Je poctivě vyrobená v Česku z kvalitního dubového dřeva, které vydrží.

Jak o vanu pečovat

Vana je vyrobená výhradně z masivního rostlého dřeva, aby byla zajištěna co nejdelší životnost s co nejstabilnějšími vlastnostmi. Masivní dřevo je přírodní materiál, který má rozdílné barvy. Některé dřeviny jsou takzvaně mnohobarevné, takže barevné rozdíly jsou zásadní a nikdy nepředstavují vadu materiálu.

Všechny existující dřeviny v exteriéru šednou a patinují. Povrch dřeva přirozeně oxiduje působením povětrnostních vlivů, tzn. že materiál působením vody v exteriéru získá šedostříbrnou barvu.

Na povrchu dřeva se mohou podle druhu použitého materiálu vyskytovat drobné praskliny a trhliny. Jde o přirozenou vlastnost dřeva. Možnou obranou proti šednutí a vyplavování barviva jsou obnovitelné nátěry. Povrchovou úpravu můžeme provést na objednávku po dohodě. Podle potřeby je potřeba provádět údržbu sadou na údržbu oleje – treatment toolkit.

Štítky: exteriér