Dubový kvádr z masivu dodá vaší zahradě prvek stability. Navíc se na něm báječně sedí. Každý kus je originál, protože dřevo během let pracuje, získává patinu a stárne společně se zahradou.

Kvádr můžete doplnit o dubové dubové krychle a vytvořit si tak jedinečné posezení.

Krychle i kvádry pro nás vyrábí sochař Michal Sýkora z Lochovic, který na zakázku vyrábí sochy z masivu, objekty a ultramasivní nábytek.

Pokud máte zájem o jinou délku kvádru, např. 100 cm nebo 150 cm, případně vaše zahrada potřebuje řešení na míru, ozvěte se nám na tel. 608 121 608 nebo mail info@fleradesign.cz.

Štítky: dubová lavice, dubove posezení do zahrady, exteriér, ohniště

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×