Věnujte ten nejlepší dárek – možnost volby. Díky dárkovému voucheru se obdarovaný sám rozhodne, co jemu a jeho zahradě udělá největší radost.

Poukaz můžete využít na nákup jakéhokoli produktu z e-shopu i na uhrazení přednášky či knihy.

Rádi vám vytvoříme i dárkový voucher na konkrétní produkt s věnováním, spojte se s námi na tel. +420 776 436 651 nebo e-mailu info@fleradesign.cz.

Štítky: Atelier Flera, dárkový voucher Flera, Ferdinand Leffler

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×