Tím nejlepším křeslem k ohni je kus kvalitního, masivního dřeva. Doplňte svou zahradu sadou čtyř dubových krychlí, které časem získají patinu a stárnou do krásy společně s okolím.

Dřevěné krychle a kvádry mohou mít hladké provedení a  jsou vždy vyrobeny na zakázku. Za doplatek cca 500 Kč/ks je možný také kartáčovaný povrch, případně mohou být rotované (+ cca 1500 Kč/ks).

Pokud máte zájem o jinou než hladkou variantu, případně vaše zahrada potřebuje řešení na míru, ozvěte se nám na tel. +420 776 436 651  nebo mailu info@fleradesign.cz.

Péče

Dubové krychle je v počátku ideální naolejovat (prvotní naolejování proběhne ihned po výrobě) a umístit na vybrané místo v zahradě. Krychle můžete olejovat opakovaně, což pomáhá prodloužit životnost použitého dřeva o několik let.

Umístění v zahradě

Krychle je třeba usadit na štěrkový polštář (pod kostkou alespoň 10 cm štěrku, aby nebyla zespodu ve vlhku). Pokud v zahradě používáte automatickou závlahu a kostka je někde na dostřik (= pravidelně namáčená), velmi pravděpodobně v těchto místech zčerná a zkrátí to její životnost. Velmi doporučujeme umístit dřevo mimo dosah postřikovačů trávníku.

Štítky: dubove posezení do zahrady, dubový zahradní nábytek, nábytek z masivu, posezení k ohni

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×