Tím nejlepším křeslem k ohni je kus kvalitního, masivního dřeva. Doplňte svou zahradu sadou čtyř dubových krychlí, které časem získají patinu a stárnou do krásy společně s okolím.

Dřevěné krychle a kvádry mohou mít hladké provedení a  jsou vždy vyrobeny na zakázku. Za doplatek cca 500 Kč/ks je možný také kartáčovaný povrch, případně mohou být rotované (+ cca 1500 Kč/ks).

Pokud máte zájem o jinou než hladkou variantu, případně vaše zahrada potřebuje řešení na míru, ozvěte se nám na tel. +420 776 436 651  nebo mailu info@fleradesign.cz.

Péče

Dubové krychle je v počátku ideální naolejovat (prvotní naolejování proběhne ihned po výrobě) a umístit na vybrané místo v zahradě. Krychle můžete olejovat opakovaně, což pomáhá prodloužit životnost použitého dřeva o několik let.

Umístění v zahradě

Krychle je třeba usadit na štěrkový polštář (pod kostkou alespoň 10 cm štěrku, aby nebyla zespodu ve vlhku). Pokud v zahradě používáte automatickou závlahu a kostka je někde na dostřik (= pravidelně namáčená), velmi pravděpodobně v těchto místech zčerná a zkrátí to její životnost. Velmi doporučujeme umístit dřevo mimo dosah postřikovačů trávníku.

Štítky: dubove posezení do zahrady, dubový zahradní nábytek, nábytek z masivu, posezení k ohni