Dubová krychle z masivu padne do zahrady jako ulitá. Časem navíc získá patinu a stárne do krásy společně s okolím.

Pokud zvažujete nákup krychlí jako posezení, doporučujeme zakoupit sadu 4 kusů, která je cenově výhodnější, případně dokoupit také dubový kvádr o velikosti menší lavice.

Dřevěné krychle mohou mít hladké provedení, za doplatek cca 500 Kč/ks je možný také kartáčovaný povrch, případně mohou být rotované (+ cca 1500 Kč/ks).

Pokud máte zájem o jinou než hladkou variantu, případně vaše zahrada potřebuje řešení na míru, ozvěte se nám na tel. 608 121 608 nebo mailu info@fleradesign.cz.

Péče

Dubovou krychli je v počátku ideální naolejovat (prvotní naolejování proběhne ihned po výrobě) a umístit na vybrané místo v zahradě. Krychli můžete olejovat průběžně, což pomáhá prodloužit životnost použitého dřeva o několik let.

Umístění v zahradě

Krychli je třeba usadit na štěrkový polštář (pod kostkou alespoň 10 cm štěrku, aby nebyla zespodu ve vlhku). Pokud v zahradě používáte automatickou závlahu a kvádr je někde na dostřik, tedy pravidelně namáčený, velmi pravděpodobně v těchto místech zčerná a zkrátí to jeho životnost. Velmi doporučujeme umístit jej mimo dosah postřikovačů trávníku.

Štítky: dubove posezení do zahrady, dubový zahradní nábytek, ohniště