Dubová krychle z masivu padne do zahrady jako ulitá. Časem navíc získá patinu a stárne do krásy společně s okolím.

Pokud zvažujete nákup krychlí jako posezení, doporučujeme zakoupit sadu 4 kusů, která je cenově výhodnější, případně dokoupit také dubový kvádr o velikosti menší lavice.

Dřevěné krychle mohou mít hladké provedení, za doplatek cca 500 Kč/ks je možný také kartáčovaný povrch, případně mohou být rotované (+ cca 1500 Kč/ks).

Krychle i kvádry pro nás vyrábí sochař Michal Sýkora z Lochovic, který na zakázku vytváří sochy z masivu, objekty a ultramasivní nábytek.

Pokud máte zájem o jinou než hladkou variantu, případně vaše zahrada potřebuje řešení na míru, ozvěte se nám na tel. 608 121 608 nebo mailu info@fleradesign.cz.

Péče

Dubovou krychli je v počátku ideální naolejovat (prvotní naolejování proběhne ihned po výrobě) a umístit na vybrané místo v zahradě. Krychli můžete olejovat průběžně, což pomáhá prodloužit životnost použitého dřeva o několik let.

Umístění v zahradě

Krychli je třeba usadit na štěrkový polštář (pod kostkou alespoň 10 cm štěrku, aby nebyla zespodu ve vlhku). Pokud v zahradě používáte automatickou závlahu a kvádr je někde na dostřik, tedy pravidelně namáčený, velmi pravděpodobně v těchto místech zčerná a zkrátí to jeho životnost. Velmi doporučujeme umístit jej mimo dosah postřikovačů trávníku.

 

Štítky: dubove posezení do zahrady, dubový zahradní nábytek, ohniště

Milí přátelé zahrad, ve kterých se dobře žije, rádi bychom vás za nastalé situace informovali o chodu Flera Design.

E-shop je v provozu a produkty se vám snažíme doručovat dle možností našich partnerů a dopravních společností, prosím počítejte s možným zdržením v doručení.

Přednáška Zelené pokoje 8.4.2020 v pražském Operu
Situaci kolem koronaviru pečlivě sledujeme, vyčkáváme na aktuální doporučení vlády, v tuto chvíli bohužel ani my nedokážeme garantovat, že se akce opravdu uskuteční.

Poslední březnový den Vám sem, emailem a na sociální sítě napíšeme, zda-li se akce opravdu uskuteční.

Bude-li třeba dubnovou přednášku zrušit, pošleme Vám rovnou návrh náhradního termínu. Případný náhradní termín vypíšeme už na KVĚTEN, ale minimálně s měsíčním předstihem.

Pokud by vám navrhovaný termín nevyhovoval, můžete se zapsat na stejnou přednášku v Brně, která proběhne 24.9. v Otevřené zahradě, popřípadě jsme, stejně jako česká divadla či hudební kluby, připraveni i my vrátit Vám vstupné v plné výši.

Děkujeme.

Ferdinand & tým Flera Design

×